• ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W STUDZIONCE
    • ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W STUDZIONCE
    • BUDYNEK B
          • Talent Show

W miniony piątek, w naszej szkole odbył się Talent Show - impreza zorganizowana przez Samorząd Uczniowski, na której uczniowie klas IV-VIII mogli zaprezentować swoje talenty, zainteresowania, pasje. Poniżej podsumowanie tego co się działo.

Dziewczyny z klasy IVA wykonały układ taneczny do piosenki: “I just need a friend”, oprócz tego Zuzia i Olga pięknie zaśpiewały, a Ola zagrała na keyboardzie.

• Międzynarodowy Dzień Frankofonii

W minionym tygodniu mieliśmy przyjemność świętować Międzynarodowy Dzień Frankofonii. Uczniowie klas VII i VIII rozpoczęli od degustacji francuskich croissantów, następnie zapoznali się z perspektywami edukacji oraz zatrudnienia, jakie daje znajomość języka Antoine`a de Saint- Exupery'ego. Dopełnieniem radosnej atmosfery był popis taneczny klasy VIIb, która w szkolnym "Talent Show" zaprezentowała słynny francuski przebój "Aux Champs - Elysees".

• Wiosenny konkurs recytatorski

W naszym przedszkolu odbył się “Wiosenny Konkurs Recytatorski”.

Wzięło w nim udział 27 przedszkolaków z dwóch grup wiekowych. To właśnie dzisiaj w wykonaniu dzieci przybliżone zostały wiersze ulubionych poetów.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu:

Kategoria dzieci 3 i 4 - letnich:

• Przedszkolaki powitały wiosnę

Wiosna zawitała do naszego przedszkola pełna kolorów i radości.

Przedszkolaki z wszystkich grup wraz z nauczycielami wyruszyły na spacer ulicami Studzionki, by pożegnać zimę i przywitać wiosnę. Głównym punktem świętowania było topienie Marzanny – symbolu mijającej zimy i powitania wiosny. Pani Wiosna wracając na czele wszystkich grup z koszem pełnym wiosennych kwiatów, obdarzała wszystkich uśmiechem i energią. Przedszkolaki wyrażały swoją radość, śpiewając piosenki o tematyce wiosennej. Był to magiczny moment pełen radości i nadziei na przyszłe i cieplejsze dni.

• Pierwszy Dzień Wiosny

Choć pogoda za oknem na to nie wskazuje, w czwartek uczniowie klas młodszych pożegnali zimę i przywitali wiosnę. Zgodnie z tradycją przeszli ulicami Studzionki w barwnym pochodzie z marzanną i pięknie ozdobionymi gaikami, głośno śpiewając wiosenne piosenki. Wzięli także udział w wiosennej grze terenowej, której kolejne stacje były rozmieszczone w różnych punktach naszej miejscowości. Wszyscy świetnie się bawili.

• Akcje, programy, projekty

• UNIWERSYTET DZIECI
      • "AKTYWNY POWRÓT DO SZKOŁY - WF Z AWF"
      • GÓRA GROSZA